אודות

אודותי

היי שמי פרין, אני ארומתרפיסטית מוסמכת, בוגרת מכללת רידמן. אני מטפלת הוליסטית ורואה את האדם כשלם ומאמינה בחיבור של הגוף והנפש.
הקמתי את ”בטבע שלך“ בזכות אהבה גדולה לשמנים האתרים ובזכות צורך עז להפיץ את הפלא שלהם לכל מי שמסביבי. החיבור שלי עם השמנים האתרים התחיל מגיל צעיר, כשאמא שלי הכניסה אותם אלינו הביתה וטיפלה בנו איתם. כבר אז הרגשתי כמה הם עוצמתיים.
גם את החיבור שבין הגוף והנפש הרגשתי כבר מגיל קטן, וכל פעם שהייתי בתקופה לחוצה נפשית אני הרגשתי את זה גם פיזית בבטן שלי. והיום אני מבינה כמה זה חשוב לטפל באופן שלם ועמוק.
תמיד חיפשתי איך לטפל בעצמי באופן טבעי ואני נעזרת בשמנים האתרים בכל מצב בחיים שלי. להקלה בכאב ראש, צינון או כאב בטן וגם בזמנים נפשיים פחות טובים שהיו לי, של סטרס וחרדה. השמנים האתרים תמיד היו לי לעזר רב.
אני גם אמא של דניאל החמוד ומאז שהוא נולד היה לי חשוב לשלב את השמנים האתרים בחייו, ולטפל בו תמיד בדרכים הכי טבעיות. כל מוצר שאני רוקחת עבורו ורואה כמה שהוא עוזר לו, אני רוצה להפיץ הלאה לכל האמהות.
כמי שעברה הריון, לידה ומתמודדת גם עם כל הטוב שמגיע אחרי  אני מבינה את הצרכים הפיזיים והנפשיים בכל שלב ויודעת להתאים את המוצרים הטיפוליים הטובים ביותר.
איכות המוצרים זה דבר שמאוד חשוב לי. במיוחד כשהם מיועדים לקהל יעד כל כך עדין כמו תינוקות ונשים בהריון. לכן כל המוצרים שלי הם 100% טבעיים ועשויים מחומרי הגלם הכי איכותיים שיש.
כל מוצר אני רוקחת בהתאמה אישית ועם המון אהבה.

השמנים האתרים הם כוח ריפוי עצום וקסום ואני מזמינה אתכן ואת הבייבי שלכן להתנסות, להרגיש את הקסם שלהם ולהתאהב כמוני ❤️